Renowacja schodów

Drewniane schody to standard w nowoczesnych domach. Choć drewno wydaje się dość problematycznym surowcem, to jednak wciąż wiele osób decyduje się na wykonanie konstrukcji schodów lub tylko stopnic z trwałego i eleganckiego rodzaju drewna. W wyniku codziennej eksploatacji takie schody są coraz mocniej porysowane i zniszczone. Jak temu zaradzić? Możesz zdecydować się na renowację schodów z pomocą specjalistów MadLaser!

Kiedy konieczna jest renowacja schodów?

Procedurze renowacji schodów warto poddać się zawsze wtedy, kiedy powierzchnia stopnic i poręczy jest już nadmiernie porysowana. Takie działania warto też podjąć w razie występowania nadmiernych ubytków w materiale lub pojawienia się problematycznych zabrudzeń na powierzchni pojedynczych schodów.

Renowacja schodów, którą przeprowadzamy w MadLaser to kompleksowa usługa, dzięki której schody w domu wyglądają jak nowe! Jeśli drewniana konstrukcja wejścia na piętro w Twoim domu nie zadowala Cię już pod względem walorów estetycznych lub uległa uszkodzeniu, bezzwłocznie skontaktuj się z nami i wybierz usługę kompleksowej renowacji schodów.

Proces renowacji schodów – jak przebiega w MadLaser?

W MadLaser dbamy o to, aby zadowolić każdego klienta – nie tylko pod względem jakości świadczonych usług, ale także efektu zrealizowanych prac. Podejmując się renowacji schodów, realizujemy kilka działań, krok po kroku.

  1. Oceniamy stopień zniszczenia schodów.
  2. Poddajemy stopnice i inne elementy procesowi oczyszczania laserowego. To w 100% bezpieczna metoda obróbki materiału, która usuwa stare powłoki lakiernicze i zabrudzenia, bez naruszenia oryginalnej struktury drewna.
  3. Cyklinujemy drewniane powierzchnie lub poddajemy je lakierowaniu.
  4. Oddajemy schody do użytku domowników.

Oczywiście w trakcie renowacji schodów może też pojawić się konieczność uzupełnienia ubytków w strukturze materiału – tym oczywiście też możemy się zająć.

Ile może kosztować renowacja schodów?

Ustalenie ostatecznej ceny usługi renowacji schodów wymaga dokładnej analizy problemu oraz poziomu zniszczenia drewnianych elementów. Dopiero po sprawdzeniu, jak duże nakłady prac będą wymagane do przywrócenia idealnego stanu schodów można określić cenę za wykonanie takiej usługi. Na koszty renowacji schodów składa się kilka czynników:

  • cena oczyszczania laserowego powierzchni,
  • cena cyklinowania lub lakierowania,
  • koszty uzupełniania ubytków w materiale,
  • montaż i demontaż poszczególnych elementów drewnianych schodów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować renowacja schodów w Twoim domu, koniecznie skontaktuj się z nami. Umówimy się na wycenę, a następnie zrealizujemy usługę w najbliższym wolnym terminie.

Dlaczego warto wybrać renowację schodów w MadLaser?

Jako MadLaser mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Mamy też nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam skuteczne oczyszczanie i renowację elementów stalowych i drewnianych. Z naszą pomocą renowacja schodów jest szybka, bezproblemowa i wykonania kompleksowo w rozsądnej cenie.

Jeśli zależy Ci na przywróceniu nienagannego wyglądu schodów w swoim domu, koniecznie skontaktuj się z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć perfekcyjne efekty renowacji schodów – niezależnie od typu drewna, z którego zostały wykonane stopnice i cała konstrukcja.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych