Cyklinowanie drewna

W dzisiejszych czasach drewniane podłogi oraz elementy wyposażenia wnętrz wracają do łask. Coraz więcej osób decyduje się na montaż tradycyjnego parkietu drewnianego w nieruchomości. To jednak generuje konieczność okresowej pielęgnacji powierzchni. Jeśli podłoga jest już delikatnie zniszczona i pojawiają się widoczne uszkodzenia, warto skorzystać z usługi cyklinowania drewna. Sprawdź ofertę MadLaser i dowiedz się więcej!

Podłogi deskowane i cyklinowanie drewna – dlaczego to konieczne?

Drewniane podłogi, boazeria czy inne elementy wykończenia wnętrz mieszkalnych i użytkowych potrzebują okresowej pielęgnacji i renowacji. Cyklinowanie drewna w MadLaser to usługi, z których warto skorzystać przynajmniej raz na kilka lat lub zawsze wtedy, kiedy chcesz odnowić uszkodzoną już powierzchnię drewnianą.

Proces renowacji drewnianego parkietu i drewnianych wyrobów przebiega przy użyciu maszyny, jaką jest cykliniarka. W MadLaser mamy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, który umożliwia nam cyklinowanie drewna nie tylko na dużych, ale także mniejszych powierzchniach.

Cyklinowanie drewna jest konieczne zawsze wtedy, kiedy liczy się utrzymanie perfekcyjnego stanu nawierzchni drewnianej przez co najmniej kilka lat intensywnej eksploatacji. Dzięki cyklinowaniu drewno jest odporne na oddziaływanie wody i zanieczyszczeń, a także pięknie połyskujące.

Oferta MadLaser – cyklinowanie drewna. Jak działamy?

Proces cyklinowania drewna rozpoczynamy przede wszystkim od oceny stanu nawierzchni, którą klient chce oddać w nasze ręce. Jeśli drewno jest nadmiernie zniszczone, najpierw proponujemy proces laserowego oczyszczania powierzchni. To dobry sposób, aby usunąć wszelkie wcześniejsze powłoki lakiernicze z drewna, a także zanieczyszczenia – oczywiście bez naruszenia naturalnych struktur materiału.

Dopiero po przygotowaniu powierzchni przystępujemy do cyklinowania drewna z użyciem profesjonalnego sprzętu firmowego.

Dlaczego warto zdecydować się na cyklinowanie drewna i parkietów?

Jest wiele zalet, jakie wynikają z cyklinowania drewna. To jedna z metod renowacji powierzchni drewnianych i parkietów. Po przeprowadzeniu procesu cyklinowania materiał jest delikatnie cieńszy, aczkolwiek będzie wyglądać jak nowy. Główne zalety wynikające z cyklinowania drewna to:

  • pełne odświeżenie wyglądu, np. podłogi,
  • usunięcie wszelkich zabrudzeń,
  • wyrównanie powierzchni drewnianych,
  • usunięcie rys i ubytków w materiale,
  • całkowita zmiana wyglądu parkietu lub innej powierzchni drewnianej,
  • znacznie niższe koszty w porównaniu do położenia nowej podłogi.

Jeśli chcesz mieć pewność, że cyklinowanie drewna zostanie przeprowadzone tak, jak należy i z maksimum bezpieczeństwa dla materiału poddanego renowacji, koniecznie skontaktuj się z nami. W MadLaser wiemy, jak wykonać cyklinowanie drewna, aby nie uszkodzić jego nawierzchni i przywrócić dawny blask.

Profesjonalna cyklinowanie drewna – wybierz usługi MadLaser!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru usługi cyklinowania drewna. W trakcie realizowania tego procesu nie wykorzystujemy standardowych metod oczyszczania papierem ściernym, który mocno narusza struktury drewna. Do tego używamy wiązki laserowej o odpowiednio dobranej mocy, dzięki czemu drewno nie ulega zniszczeniu, a procedurę cyklinowania można powtórzyć wielokrotnie nawet w ciągu kilkunastu lat.

Zadzwoń lub napisz, a w MadLaser zajmiemy się każdą powierzchnią drewnianą, która wymaga oczyszczenia i cyklinowania w celu przywrócenia jej dawnej świetności!

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych