Laserowe czyszczenie drewna

W Madlaser stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysoką skuteczność realizowanych działań. Laserowe oczyszczanie drewna to jedna z wielu usług, jakie proponujemy naszym klientom. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usługi, jaką jest czyszczenie laserowe drewna – gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Czyszczenie drewna to nie lada wyzwanie, gdyż wymaga przede wszystkim ostrożności. Mechaniczne metody oczyszczania powierzchni drewnianych w większości przypadków pozostawiają po sobie osady oraz zarysowania lub inne ubytki, które powodują, że oczyszczona powierzchnia nie jest już idealna. W Madlaser wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, proponując laserowe czyszczenie drewna z użyciem precyzyjnej, mocnej i odpowiednio dobranej wiązki laserowej.

Czyszczenie laserowe drewna – na czym to polega?

Laserowe czyszczenie drewna to usługa, która pozwala na oczyszczenie powierzchni drewnianych z zanieczyszczeń, mikrouszkodzeń oraz przebarwień. Chcesz się dowiedzieć, jak realizujemy ten proces w Madlaser? W pierwszej kolejności wyceniamy usługę, przyjmujemy przedmiot do firmy, a następnie przygotowujemy go do oczyszczania. 

Innowacyjna metoda laserowego czyszczenia drewna wykorzystuje proces sublimacji, co powoduje jednocześnie ekspresowe odparowywanie zanieczyszczeń z powierzchni drewna. Dzięki temu zabrudzenia i przebarwienia lub nawet stara powłoka lakiernicza jest usuwana bezpiecznie, bez ryzyka naruszenia struktury drewna. To szczególnie ważne w przypadku mebli zabytkowych, które po oczyszczaniu powinny być zachowane w perfekcyjnym stanie.

Wykwalifikowana kadra pracowników Madlaser dokładnie dobiera moc, szerokość oraz głębokość penetracji wiązki laserowej do czyszczonego materiału. Przed przystąpieniem do pracy wykonujemy próbę oczyszczania, aby mieć pewność, że laserowe oczyszczanie drewna będzie w 100% bezpieczne, a efekt zadowoli każdego klienta.

Laserowe czyszczenie drewna – cena usługi

Zastanawiasz się nad współpracą z Madlser? Chcesz wybrać laserowe czyszczenie drewna? Cena takiej usługi w naszej firmie jest uzależniona od dwóch czynników: rodzaju drewna oraz powierzchni przeznaczonej do oczyszczenia. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, choć wyjściowa cena za roboczogodzinę oczyszczania laserowego to wydatek na poziomie 450 złotych.

Jeśli chcesz, aby drewniane meble, elementy domowej balustrady czy inne konstrukcje z naturalnego surowca odzyskały dawny blask, koniecznie skontaktuj się z nami. W Madlaser wiemy, jak bezpiecznie zająć się laserowym oczyszczaniem drewna tak, aby osiągnąć, jak najlepsze efekty – bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia materiału. Przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę! Wybierając laserowe oczyszczanie drewna lub innych powierzchni w Madlaser, na pewno nie pożalujesz swojej decyzji.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych