Laserowe czyszczenie drewna

Usługi związane z renowacją wyrobów drewnianych dotyczą przede wszystkim usuwania zanieczyszczeń, skaz oraz oznak starzenia się materiału z jego powierzchni. W MadLaser wiemy, jakie czynności trzeba zrealizować, aby oczyścić drewniane elementy i przywrócić im dawny blask. Zobacz, jak przebiega proces renowacji drewna i jakie technologie renowacyjne wykorzystujemy w takich zleceniach.

Czyszczenie i renowacja drewna – czy to bezpieczne?

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dostęp do najnowocześniejszego zaplecza technologicznego umożliwia nam oczyszczanie i renowację drewnianych elementów o różnych gabarytach. Specjaliści MadLaser są w stanie wykonać laserowe oczyszczanie drewna z gwarancją zadowolenia klienta.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czyszczenie i renowacja drewna z zachowaniem jego nienaruszonej struktury i stany bywa skomplikowane. Głównie z tego względu nie stosujemy mechanicznych metod oczyszczania. Te pozostawiają po sobie liczne osady oraz zarysowania, które rzutują na ostateczne efekty.

W przypadku renowacji drewna stosujemy wiązkę laserową, dzięki czemu możemy działać: precyzyjnie, skutecznie i bezpiecznie dla oczyszczanego materiału. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, postanowiliśmy włączyć do naszej oferty usługi renowacji drewna z użyciem wiązki laserowej o odpowiednio dobranej mocy.

Jak czyścimy drewniane elementy poddane renowacji? Oferta MadLaser

Usługi renowacji drewna laserem to jedna z wielu możliwości współpracy z naszą firmą. Dbamy o to, aby drewniane elementy zostały oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń, mikrouszkodzeń oraz przebarwień. Co więcej, proces renowacji realizowany przez ekspertów MadLaser to gwarancja, że materiał po wykonaniu zlecenia pozostanie w nienaruszonym stanie i jednocześnie będzie perfekcyjnie oczyszczony i poddany renowacji.

Laserowy proces czyszczenia i renowacji drewna polega przede wszystkim na sublimacji. To oznacza, że zanieczyszczenia są odparowywane z powierzchni materiału bez naruszenia oryginalnej struktury drewna. W trakcie realizowania zlecenia na renowację drewnianych elementów wykonujemy następujące czynności.

  1. Ustalamy z klientem cenę usługi oraz wielkość czyszczonego elementu.
  2. Przyjmujemy na halę drewniane produkty do renowacji.
  3. Wstępnie oczyszczamy drewniane elementy, a następnie dopasowujemy moc wiązki laserowej.
  4. Usuwamy zabrudzenia, przebarwienia i stare powłoki lakiernicze z użyciem wiązki laserowej.

Po zakończeniu renowacji drewna efekty są zawsze zadowalające, a klient może cieszyć się perfekcyjnie przygotowaną powierzchnią bez żadnych dodatkowych uszkodzeń jej struktury.

Dlaczego warto skorzystać z usługi renowacji drewna w MadLaser?

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naszych specjalistów i zdecydować się na renowację drewna z naszą pomocą. Powodów jest co najmniej kilka. To przede wszystkim:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu,
  • atrakcyjne ceny renowacji drewna,
  • krótkie terminy realizacji zleceń,
  • maksimum bezpieczeństwa.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników czeka na nowe wyzwania – także w zakresie renowacji drewna. W trakcie realizacji zlecenia dobierzemy moc wiązki lasera, szerokość i jego głębokość tak, aby nie naruszyć naturalnej struktury drewnianego elementu i jednocześnie usunąć wszelkie zabrudzenia i stare powłoki.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Postaw na bezpieczeństwo, rozsądną cenę i profesjonalne podejście do każdego zlecenia – wybierz renowację drewna w MadLaser!

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych