Laserowe czyszczenie elewacji

Czyszczenie laserem elewacji - postaw na metodę łącząca wydajność pracy i skuteczność

Elewacje naszych domów, biur, zakładów przemysłowych, zabytków czy rzeźb, na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych czy normalnego zjawiska amortyzacji, ulegają z biegiem czasu nieestetycznym zabrudzeniom i osadom. Podobnie jak o czystość wewnątrz budynków, podobnie możemy zadbać o estetyczny wygląd naszych zewnętrznych elewacji. W tym celu doskonale spisze się nowoczesne czyszczenie laserowe. Na czym polega innowacyjna metoda? Jakie efekty przynosi dla naszych budynków? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy! 

Czyszczenie laserowe i jego krótka charakterystyka

Czyszczenie laserowe to nowoczesna technika wykorzystywana w bardzo wielu, różnorodnych obszarach. Jedną z najbardziej popularnych jest czyszczenie elewacji. Nie ma się czemu dziwić, w prosty i szybki sposób laserowe czyszczenie w skuteczny sposób usuwa nawet najcięższe zanieczyszczenia, takie jak m.in.: brud, graffiti, sadza, farby czy  różnego rodzaju zanieczyszczenia wywołane warunkami atmosferycznymi. Co więcej, bez znaczenia pozostaje materiał, z którego wykonana została elewacja czyszczonego budynku bądź przedmiotu. Czyszczenie laserem idealnie spisze się na cegle, bruku, marmurze, granicie czy piaskowcu. Wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb.

Przebieg ablacji laserowej

Ablacja laserowa to profesjonalna nazwa czyszczenia laserowego. Jest bezinwazyjnym procesem, w ramach którego dochodzi do oddzielenia zanieczyszczeń od czyszczonej elewacji. W związku z tym, w przeciwieństwie do innych, chemicznych metod, nasza elewacja po wykonaniu ablacji jest czystą powierzchnią, która jest całkowicie wolna od pozostałości rozpuszczalników, wody, ścierniwa oraz innych, niezbędnych do wykonania czyszczenia elementów roboczych. Brak użycia środków chemicznych chroni przed wystąpieniem nieestetycznych przebarwień na elewacji, jak również jest niezwykle korzystne w kwestii dbałości o środowisko naturalne. 

Efekty, jakie przynosi czyszczenie laserem naszych elewacji

Czyszczenie laserem elewacji naszych budynków niesie za sobą ogromną paletę korzyści. Przede wszystkim przywraca im pierwotny wygląd. Dzięki temu znów możemy cieszyć się ich czystością i perfekcyjnym wyglądem. Co więcej, metoda czyszczenia laserem jest bardzo szybka i efektywna, przy tym całkowicie bezpieczna dla czyszczonej powierzchni. W przeciwieństwie do innych metod, czyszczenie laserem nie wybiera fugi. Bardzo często taki problem pojawia się podczas mycia elewacji przy użyciu wysokiego ciśnienia w myjkach ciśnieniowych, które niejednokrotnie mocnym strumieniem wody naruszają strukturę elewacyjną.

laserowe czyszczenie powierzchni

Na elewacji Twojego budynku zaobserwować można nieestetyczne zacieki, graffiti czy brud? Szukasz skutecznej, szybkiej metody, która przywróci dawny blask i perfekcyjną czystość Twojej elewacji? Postaw na czyszczenie elewacji metodą laserową, a uzyskane efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania na długi czas. Przekonaj się o tym osobiście. 

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych