Piaskowanie

Zależy Ci na profesjonalnie przeprowadzonym piaskowaniu? Chcesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie lub poznać tajniki jej działania? Niezależnie od tego, na które z wyżej wymienionych pytań odpowiedziałeś twierdząco mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Oferujemy usługę piaskowania metalu, drewna, kamieni, a także wiele więcej. Wszystkie nasze usługi odbywają się na najwyższym poziomie, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz przejdź do dalszej części tekstu, by zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Na czym polega piaskowanie?

Klasyczne piaskowanie to metoda, która polega na obróbce strumieniowo-ściernej. W praktyce oznacza to, że piaskowane elementy są dodatkowo narażone na ewentualne skutki uboczne takie jak ubytki w strukturze czy też odkształcenia. Aby mieć pewność co do tego, że tego typu niechciane sytuacje nie będą miały miejsca, postanowiliśmy wykorzystać innowacyjną metodę piaskowania za pomocą lasera. Dzięki niej z łatwością można pozbyć się zabrudzeń na powierzchni kamienistej, drewnianej, metalowej, a nawet aluminiowej. Mnogość możliwości wykorzystania tej metody jest niezliczona, dzięki czemu cały proces charakteryzuje się wydajnością oraz przede wszystkim niezwykłą skutecznością.

Różnica między klasycznym piaskowaniem a piaskowaniem laserowym

W przypadku klasycznego piaskowania mamy do czynienia z metodą opierającą się przede wszystkim na wykorzystaniu ścierniwa. To właśnie ono jest rozprowadzane na dany obiekt po to, by pozbyć się nieestetycznych zabrudzeń. Ścierniwo ma najczęściej formę cieczy, jednak czasem jest również w formie powietrza pod bardzo wysokim ciśnieniem. To, co wyróżnia piaskowanie laserowe na tle innych tego typu metod to przede wszystkim brak inwazyjności oraz niezwykła precyzja. Z uwagi na brak ścierniwa metoda ta nie uszkadza czyszczonego materiału, co jest szczególnie ważne w przypadku elementów objętych korozją, które mają predyspozycje do powstawania dziur. Dodatkowym atutem wykonywanej przez nas usługi jest fakt, że metoda ta jest zdecydowanie szybsza oraz sprawniejsza. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na to, że po zakończeniu czyszczenia nie trzeba dodatkowo szpachlować danego elementu, a sam materiał nie odkształca się oraz cechuje się idealnie gładką powierzchnią. Laser usuwa również znacznie więcej zbrudzeń oraz nie pozostawia odpadków. Reasumując wszystkie wyżej wymienione zalety, można stwierdzić, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskasz znacznie lepszy efekt w porównywalnej cenie.

Dlaczego warto postawić właśnie na naszą firmę?

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czyszczenia powierzchni za pomocą lasera. Dzięki zaawansowanej technologii, jaką się posługujemy, nie korzystamy z żadnych środków chemicznych, dzięki czemu nasza metoda jest przyjazna środowisku. Dzięki korzystania z profesjonalnych sprzętów sam proces czyszczenia jest niezwykle szybki, a przy tym również precyzyjny. Dodatkowym argumentem przemawiającym na naszą korzyść jest oczywiście zachowanie jak największej sterylności w miejscu pracy, która bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług. Korzystanie z lasera minimalizuje ryzyko uszkodzenia danego materiału, a także sprawia, że po dokonanym czyszczeniu prezentuje się on jak nowy.

Do każdego zlecenia odchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że za każdym zamówieniem stoi klient, który oczekuje pełnego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości. Jeśli zatem potrzebujesz piaskowania, zgłoś się do nas i zobacz różnicę.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych