Laserowe czyszczenie zabytków

W Madlaser proponujemy innowacyjne rozwiązania, takie, jak laserowe czyszczenie zabytków. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, poprosić specjalistę o przedstawienie oferty oraz wycenę usługi, a następnie umówić się na termin realizacji zadania. Profesjonalne czyszczenie laserem przedmiotów zabytkowych to jedna z wielu usług, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – z nami czyszczenie pomników laserem i innych przedmiotów jest bezpieczne i dostępne w rozsądnej cenie.

Wieloletnie dzieła sztuki, pomniki, a nawet budynki uznawane za zabytkowe z upływem czasu mogą ulegać uszkodzeniu czy nawet pojawianiu się pierwszych oznak korozji. Uszkodzenia oraz oznaki starzenia mogą występować na różnych przedmiotach, jak np. zabrudzenia pomników, porosty na rzeźbach, patyna na biżuterii czy nawet rdza na zabytkowej broni i elementach stalowych konstrukcji. Jeśli chcesz przywrócić zabytkom dawny blask i zadbać o nienaganny wygląd zabytków bez ryzyka uszkodzenia przedmiotu – wybierz Madlaser!

Zalety laserowego czyszczenia zabytków w Madlaser – co nas wyróżnia?

Zalet płynących z laserowego czyszczenia zabytków jest naprawdę wiele. Decydując się na nasze usługi czyszczenia z wykorzystaniem wiązki laserowej, możesz liczyć na:

  • bezpieczeństwa czyszczenia zabytkowych przedmiotów,
  • możliwość precyzyjnego wyczyszczenia nawet najbardziej skomplikowanych zabrudzeń,
  • pełne usunięcie rdzy, patyny, przebarwień i zabrudzeń,
  • zadowalające efekty pracy i precyzję ze względu na możliwość dopasowania szerokości i głębokości wiązki lasera,
  • wiele możliwości zastosowania – laser nadaje się do czyszczenia powierzchni płaskich, niejednorodnych, wgłębień oraz mikrouszkodzeń.

Czyszczenie pomników laserem

W Madlaser kompleksowo realizujemy czyszczenie pomników laserem, dzięki czemu dzieła sztuki pozostają nienaruszone przez długi czas, a dodatkowo są zachowane w idealnym stanie oraz czystości. Podejmujemy się laserowego czyszczenia takich pomników, jak: rzeźby, posągi, obeliski, nagrobki, a nawet eksponaty w muzeach. Jesteśmy w stanie oczyścić praktycznie każdą powierzchnię.

Nasza oferta obejmuje także czyszczenie dzieł sztuki, szczególnie tych, które są wystawione na oddziaływanie zewnętrznych warunków atmosferycznych. Z nami nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie stanowią żadnego problemu dla naszych specjalistów w Madlaser.

Profesjonalne czyszczenie laserem przedmiotów zabytkowych w rozsądnych cenach – Madlaser

Laserowe czyszczenie zabytków jest możliwe na wielu różnych materiałach takich, jak: szkło, kamień, drewno, ceramika, kość, płótno, papier, kamienie szlachetne czy nawet stal. Przy użyciu profesjonalnej wiązki lasera jesteśmy w stanie pozbyć się większości zabrudzeń i przebarwień tak, aby przywrócić dzieła sztuki lub inne przedmioty zabytkowe do dawnej świetności.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie czyszczenia i konserwacji przedmiotów zabytkowych – zapraszamy do Madlaser. Podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych