Laserowe czyszczenie rdzy

Kompleksowe usługi Madlaser to także laserowe czyszczenie rdzy z różnych powierzchni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczególnie jeśli chcesz oczyścić z rdzawego nalotu przedmioty stalowe. 

Podejmujemy się zleceń oczyszczania niewielkich przedmiotów, a także karoserii i podwozia pojazdów. Co więcej, czyszczenie laserowe rdzy realizujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować doskonałe efekty oczyszczania. Powierzchnie metalowe są najbardziej narażone na występowanie rdzawego nalotu lub nawet uszkodzenia powierzchni ze względu na oddziaływanie rdzy. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów chcących oczyścić powierzchnię nawet z najmniejszych oznak korozji.

Czyszczenie laserowe rdzy – jak działamy w Madlser?

Procedura związana z usługami czyszczenia laserowego rdzy i oznak korozji na powierzchniach metalowych jest dość prosta. Po przyjęciu zlecenia przygotowujemy przedmiot/materiał do oczyszczania, zabezpieczamy newralgiczne elementy, a następnie dopasowujemy moc, szerokość i głębokość wiązki lasera. Dzięki temu możemy usunąć nawet do 100% oznak korozji oraz rdzy, która jest mordercza dla powierzchni stalowych, szczególnie tych niezabezpieczonych substancjami antykorozyjnymi. 

Na czym polega czyszczenie laserowe rdzy? W Madlaser używamy wiązki laserowej, która doprowadza do odparowania nawarstwień i zanieczyszczeń z dowolnie wybranej powierzchni – nawet w zagłębieniach. Wysoka energia szczytowa lasera sprawia, że substancje przechodzą ze stanu stałego w stan lotny. Laserowe czyszczenie rdzy wykorzystuje proces sublimacji zanieczyszczeń oraz korozji, gdzie cząsteczki są następnie odsysane przez odciąg zespolony z laserem.

Laserowe czyszczenie rdzy – cena usługi

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje laserowe czyszczenie rdzy? Cena tego typu usług jest uzależniona przede wszystkim od powierzchni czyszczonego materiału oraz kształtu. W naszej firmie ceny roboczogodziny laserowego czyszczenia zaczyna się od 450 złotych, choć ostateczną wycenę realizujemy dopiero po omówieniu szczegółów zlecenia.

Aby zamówić usługę oczyszczania laserowego powierzchni z korozji, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać zapytanie ofertowe na adres e-mail. W najbliższym możliwym terminie wycenimy usługę na laserowe oczyszczanie rdzy i umówimy termin realizacji. 

Czyszczenie laserowe rdzy w Madlaser – postaw na jakość i profesjonalizm

Laserowe czyszczenie rdzy Madlaser to gwarancja rzetelnego podejścia do każdego zlecenia, indywidualna wycena usługi oraz możliwość oczyszczenia praktycznie każdej powierzchni – niezależnie od stopnia występowania korozji na danym elemencie.

W Madlaser wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz nowoczesne zaplecze technologiczne. Wiązka laserowa, którą oczyszczamy powierzchnie dotknięte korozją, zapewnia doskonały poziom wydajności i precyzji, dzięki czemu nasza skuteczność sięga nawet 100%.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Wykonanie: Kłosowski Studio

Projektowanie Graficzne i tworzenie stron internetowych